Tepe Cafe, gerek servis anlayışı, gerekse muhteşem doğa dokusuyla misafirlerine alternatifsiz bir ortam sunuyor. 2015'den beri Bursada hizmetini sürdüren Tepe Cafe, yenilenen bahçesi ve iç mekanıyla kalite ve konforu seçkin müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.
 
Bahçede sizi etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili harika bir atmosfer karşılıyor. Size özel spesyalleri ve servisleri ile müşterilerimizin keyifli geçireceği saatler için tamamlayıcı unsurlar olarak yer alıyor.

Yemeklere gelince; menümüz dünyanın her yerinden bir parça lezzet almış dünya mutfağıdır. 
Yediden yetmişe herkesin ikinci adresi olan Tepe Cafe, Haftanın 7 günü 09:30 - 12:00 saatleri arasında hizmet veriyor ve yıllardır misafirlerini aynı sloganla karşılıyor; "Sizinle Güzel".

Bursaya 9. km'de ULUDAĞ ve denizin kesişme noktası bir taraf da ULUDAĞ'IN eşsiz güzelliği, manzarası, havası ve sessizligi, diğer tarafta Bursa şehrinin hakim görünüşü Mudanya deniz ve sahiliyle, ruhun rahat ve huzur bulup BURSA'NIN tarihi dokusuyla baş, başa güzel anılar yaşayıp dostlarınızla gönül rahatlığıyla, kuş sesleri, evcil doğa havanlarıyla unutulmaz anıların buluşma noktası.

"TEPE CAFE & RESTAURANT SİZLERLE GÜZEL "Ilke ve anlayışla * Sağlıklı *hijyen*güvenli ,makûl fiyat ve güler yüzlü hizmetin sınırları aşan eşsizliği sizleri bekliyor.KAHVALTI ÇEŞITLERİ,ARA ÖĞÜN,IZGARA ÇEŞITLERI,SOĞUK SICAK İÇECEKLER,PASTA ,TATLILAR,KURUYEMİŞ VE NARGİLE HİZMETLERİMİZLE birlikte.

Not: Toplantılar ,*Cemiyetler,özel gün ve geceler için lütfen önceden irtibata geçin.


Foto Galeri